Demax League

Demax League

select
NVL Demax League Demax League Regular Season Matches

Round 1

1.11.2020 г. - 14:00

First Language School Varna

1.11.2020 г. - 14:00

1.11.2020 г. - 14:00

PERUN

0 - 3

MARITZA

Lyubenova Lyudmila
Ginev Pavel

1.11.2020 г. - 14:00

0 - 3

PERUN

MARITZA

1.11.2020 г. - 15:00

Panayot Pondalov

1.11.2020 г. - 15:00

1.11.2020 г. - 15:00

SLAVIA

0 - 3

KAZANLAK

Dimitrova Ivona
Tsvetkov Ivan

1.11.2020 г. - 15:00

0 - 3

SLAVIA

KAZANLAK

1.11.2020 г. - 17:00

Lokomotiv

1.11.2020 г. - 17:00

1.11.2020 г. - 17:00

LOKOMOTIV NIDO

1 - 3

CSKA

Salabashyan Hari
Lazarova Vesela

1.11.2020 г. - 17:00

1 - 3

LOKOMOTIV NIDO

CSKA

1.11.2020 г. - 17:30

First Language School Varna

1.11.2020 г. - 17:30

1.11.2020 г. - 17:30

DKS VARNA

0 - 3

BEROE

Ginev Pavel
Lyubenova Lyudmila

1.11.2020 г. - 17:30

0 - 3

DKS VARNA

BEROE



Round 2

13.11.2020 г. - 17:00

Panayot Pondalov

13.11.2020 г. - 17:00

13.11.2020 г. - 17:00

SLAVIA

3 - 0

PERUN

Petrov Lyubomir
Lazarova Vesela

13.11.2020 г. - 17:00

3 - 0

SLAVIA

PERUN

13.11.2020 г. - 18:00

Bagira

13.11.2020 г. - 18:00

13.11.2020 г. - 18:00

KAZANLAK

3 - 1

CSKA

Manolov Krasimir
Dimitrov Ivan

13.11.2020 г. - 18:00

3 - 1

KAZANLAK

CSKA

14.11.2020 г. - 17:30

Kolodrum

14.11.2020 г. - 17:30

14.11.2020 г. - 17:30

MARITZA

3 - 0

DKS VARNA

Donchev Steliyan
Ganchev Georgi

14.11.2020 г. - 17:30

3 - 0

MARITZA

DKS VARNA

3.2.2021 г. - 16:00

Ivan Vazov

3.2.2021 г. - 16:00

3.2.2021 г. - 16:00

BEROE

3 - 1

LOKOMOTIV NIDO

Dushkov Borislav
Karabashev Elin

3.2.2021 г. - 16:00

3 - 1

BEROE

LOKOMOTIV NIDO



Round 3

20.11.2020 г. - 16:00

Vasil SImov

20.11.2020 г. - 16:00

20.11.2020 г. - 16:00

CSKA

3 - 1

BEROE

Petrov Lyubomir
Nikolov Nikolay T.

20.11.2020 г. - 16:00

3 - 1

CSKA

BEROE

21.11.2020 г. - 14:00

First Language School Varna

21.11.2020 г. - 14:00

21.11.2020 г. - 14:00

PERUN

0 - 3

KAZANLAK

Yanev Nikola
Stoyanov Stefan

21.11.2020 г. - 14:00

0 - 3

PERUN

KAZANLAK

7.2.2021 г. - 15:00

First Language School Varna

7.2.2021 г. - 15:00

7.2.2021 г. - 15:00

DKS VARNA

3 - 0

SLAVIA

Stoyanov Stefan
Yanev Nikola

7.2.2021 г. - 15:00

3 - 0

DKS VARNA

SLAVIA

11.2.2021 г. - 18:30

Lokomotiv

11.2.2021 г. - 18:30

11.2.2021 г. - 18:30

LOKOMOTIV NIDO

0 - 3

MARITZA

Stoyanov Kiril
Georgiev Iliyan

11.2.2021 г. - 18:30

0 - 3

LOKOMOTIV NIDO

MARITZA



Round 4

27.11.2020 г. - 17:00

Panayot Pondalov

27.11.2020 г. - 17:00

27.11.2020 г. - 17:00

SLAVIA

3 - 0

LOKOMOTIV NIDO

Dimitrova Ivona
Mitkova Bozhidara

27.11.2020 г. - 17:00

3 - 0

SLAVIA

LOKOMOTIV NIDO

27.11.2020 г. - 18:00

Bagira

27.11.2020 г. - 18:00

27.11.2020 г. - 18:00

KAZANLAK

3 - 2

BEROE

Atanasov Danail
Stanimirov Velislav

27.11.2020 г. - 18:00

3 - 2

KAZANLAK

BEROE

21.1.2021 г. - 16:00

First Language School Varna

21.1.2021 г. - 16:00

21.1.2021 г. - 16:00

PERUN

0 - 3

DKS VARNA

Stoyanov Milen
Kanev Kaloyan

21.1.2021 г. - 16:00

0 - 3

PERUN

DKS VARNA

17.2.2021 г. - 16:30

Kolodrum

17.2.2021 г. - 16:30

17.2.2021 г. - 16:30

MARITZA

3 - 0

CSKA

Dushkov Borislav
Dankov Todor

17.2.2021 г. - 16:30

3 - 0

MARITZA

CSKA



Round 5

15.1.2021 г. - 16:00

Vasil SImov

15.1.2021 г. - 16:00

15.1.2021 г. - 16:00

CSKA

3 - 0

SLAVIA

Mitkova Bozhidara
Lazarova Milena

15.1.2021 г. - 16:00

3 - 0

CSKA

SLAVIA

16.1.2021 г. - 15:00

First Language School Varna

16.1.2021 г. - 15:00

16.1.2021 г. - 15:00

DKS VARNA

0 - 3

KAZANLAK

Popov Valentin
Stoyanov Stefan

16.1.2021 г. - 15:00

0 - 3

DKS VARNA

KAZANLAK

16.1.2021 г. - 17:00

Lokomotiv

16.1.2021 г. - 17:00

16.1.2021 г. - 17:00

LOKOMOTIV NIDO

3 - 1

PERUN

Nikolov Nikolay T.
Sergeev Sergey

16.1.2021 г. - 17:00

3 - 1

LOKOMOTIV NIDO

PERUN

9.3.2021 г. - 16:30

Sila

9.3.2021 г. - 16:30

9.3.2021 г. - 16:30

MARITZA

3 - 0

BEROE

Ganchev Georgi
Dankov Todor

9.3.2021 г. - 16:30

3 - 0

MARITZA

BEROE



Round 6

19.1.2021 г. - 17:00

Panayot Pondalov

19.1.2021 г. - 17:00

19.1.2021 г. - 17:00

SLAVIA

0 - 3

BEROE

Dimitrova Ivona
Penkov Iliya

19.1.2021 г. - 17:00

0 - 3

SLAVIA

BEROE

20.1.2021 г. - 14:00

First Language School Varna

20.1.2021 г. - 14:00

20.1.2021 г. - 14:00

PERUN

0 - 3

CSKA

Stanimirov Velislav
Lyubenova Lyudmila

20.1.2021 г. - 14:00

0 - 3

PERUN

CSKA

20.1.2021 г. - 17:00

First Language School Varna

20.1.2021 г. - 17:00

20.1.2021 г. - 17:00

DKS VARNA

3 - 0

LOKOMOTIV NIDO

Lyubenova Lyudmila
Stanimirov Velislav

20.1.2021 г. - 17:00

3 - 0

DKS VARNA

LOKOMOTIV NIDO

20.1.2021 г. - 18:00

Bagira

20.1.2021 г. - 18:00

20.1.2021 г. - 18:00

KAZANLAK

1 - 3

MARITZA

Ginev Pavel
Zhelev Boyan

20.1.2021 г. - 18:00

1 - 3

KAZANLAK

MARITZA



Round 7

19.1.2021 г. - 15:00

First Language School Varna

19.1.2021 г. - 15:00

19.1.2021 г. - 15:00

DKS VARNA

3 - 2

CSKA

Stanimirov Velislav
Lyubenova Lyudmila

19.1.2021 г. - 15:00

3 - 2

DKS VARNA

CSKA

23.1.2021 г. - 17:00

Lokomotiv

23.1.2021 г. - 17:00

23.1.2021 г. - 17:00

LOKOMOTIV NIDO

3 - 2

KAZANLAK

Kolev Nikolay
Petrov Lyubomir

23.1.2021 г. - 17:00

3 - 2

LOKOMOTIV NIDO

KAZANLAK

23.1.2021 г. - 17:00

Ivan Vazov

23.1.2021 г. - 17:00

23.1.2021 г. - 17:00

BEROE

3 - 0

PERUN

Ilieva Ivelina
Donchev Asen

23.1.2021 г. - 17:00

3 - 0

BEROE

PERUN

16.2.2021 г. - 15:00

Kolodrum

16.2.2021 г. - 15:00

16.2.2021 г. - 15:00

MARITZA

3 - 0

SLAVIA

Radulovski Svetoslav
Kostadinov Kaloyan

16.2.2021 г. - 15:00

3 - 0

MARITZA

SLAVIA



Round 8

29.1.2021 г. - 16:00

Vasil SImov

29.1.2021 г. - 16:00

29.1.2021 г. - 16:00

CSKA

2 - 3

LOKOMOTIV NIDO

Sokolov Mario
Stoyanov Kiril

29.1.2021 г. - 16:00

2 - 3

CSKA

LOKOMOTIV NIDO

29.1.2021 г. - 18:00

Bagira

29.1.2021 г. - 18:00

29.1.2021 г. - 18:00

KAZANLAK

3 - 2

SLAVIA

Raev Ivan
Yanev Nikola

29.1.2021 г. - 18:00

3 - 2

KAZANLAK

SLAVIA

30.1.2021 г. - 17:00

Ivan Vazov

30.1.2021 г. - 17:00

30.1.2021 г. - 17:00

BEROE

3 - 1

DKS VARNA

Popov Valentin
Yanev Hristo

30.1.2021 г. - 17:00

3 - 1

BEROE

DKS VARNA

25.2.2021 г. - 14:00

Kolodrum

25.2.2021 г. - 14:00

25.2.2021 г. - 14:00

MARITZA

3 - 0

PERUN

Stoyanov Milen
Kanev Kaloyan

25.2.2021 г. - 14:00

3 - 0

MARITZA

PERUN



Round 9

5.2.2021 г. - 16:00

Vasil SImov

5.2.2021 г. - 16:00

5.2.2021 г. - 16:00

CSKA

3 - 2

KAZANLAK

Dimitrova Ivona
Sokolov Mario

5.2.2021 г. - 16:00

3 - 2

CSKA

KAZANLAK

6.2.2021 г. - 17:00

First Language School Varna

6.2.2021 г. - 17:00

6.2.2021 г. - 17:00

PERUN

0 - 3

SLAVIA

Marinov Ivaylo
Georgiev Hristo

6.2.2021 г. - 17:00

0 - 3

PERUN

SLAVIA

7.2.2021 г. - 16:00

Lokomotiv

7.2.2021 г. - 16:00

7.2.2021 г. - 16:00

LOKOMOTIV NIDO

1 - 3

BEROE

Penkov Iliya
Momirov Ivan

7.2.2021 г. - 16:00

1 - 3

LOKOMOTIV NIDO

BEROE

24.2.2021 г. - 16:00

First Language School Varna

24.2.2021 г. - 16:00

24.2.2021 г. - 16:00

DKS VARNA

0 - 3

MARITZA

Yanev Hristo
Yanev Nikola

24.2.2021 г. - 16:00

0 - 3

DKS VARNA

MARITZA



Round 10

12.2.2021 г. - 15:00

Panayot Pondalov

12.2.2021 г. - 15:00

12.2.2021 г. - 15:00

SLAVIA

3 - 0

DKS VARNA

Georgiev Georgi A.
Lazarova Milena

12.2.2021 г. - 15:00

3 - 0

SLAVIA

DKS VARNA

12.2.2021 г. - 18:00

Bagira

12.2.2021 г. - 18:00

12.2.2021 г. - 18:00

KAZANLAK

3 - 0

PERUN

Delchev Tsvetan
Stoyanov Stefan

12.2.2021 г. - 18:00

3 - 0

KAZANLAK

PERUN

13.2.2021 г. - 17:00

Ivan Vazov

13.2.2021 г. - 17:00

13.2.2021 г. - 17:00

BEROE

0 - 3

CSKA

Donchev Asen
Donchev Steliyan

13.2.2021 г. - 17:00

0 - 3

BEROE

CSKA

13.3.2021 г. - 17:00

Kolodrum

13.3.2021 г. - 17:00

13.3.2021 г. - 17:00

MARITZA

3 - 0

LOKOMOTIV NIDO

Sergeev Sergey
Nikolov Nikolay T.

13.3.2021 г. - 17:00

3 - 0

MARITZA

LOKOMOTIV NIDO



Round 11

20.2.2021 г. - 15:00

First Language School Varna

20.2.2021 г. - 15:00

20.2.2021 г. - 15:00

DKS VARNA

3 - 0

PERUN

Budurova Olya
Stoyanov Milen

20.2.2021 г. - 15:00

3 - 0

DKS VARNA

PERUN

20.2.2021 г. - 17:00

Ivan Vazov

20.2.2021 г. - 17:00

20.2.2021 г. - 17:00

BEROE

0 - 3

KAZANLAK

Dankov Todor
Ganchev Georgi

20.2.2021 г. - 17:00

0 - 3

BEROE

KAZANLAK

10.3.2021 г. - 16:00

Vasil SImov

10.3.2021 г. - 16:00

10.3.2021 г. - 16:00

CSKA

0 - 3

MARITZA

Nikolov Nikolay T.
Sergeev Sergey

10.3.2021 г. - 16:00

0 - 3

CSKA

MARITZA

19.3.2021 г. - 18:00

Lokomotiv

19.3.2021 г. - 18:00

19.3.2021 г. - 18:00

LOKOMOTIV NIDO

3 - 0

SLAVIA

Barev Stoyan
Lazarova Vesela

19.3.2021 г. - 18:00

3 - 0

LOKOMOTIV NIDO

SLAVIA



Round 12

19.1.2021 г. - 13:00

First Language School Varna

19.1.2021 г. - 13:00

19.1.2021 г. - 13:00

PERUN

0 - 3

LOKOMOTIV NIDO

Lyubenova Lyudmila
Stanimirov Velislav

19.1.2021 г. - 13:00

0 - 3

PERUN

LOKOMOTIV NIDO

26.2.2021 г. - 17:00

Panayot Pondalov

26.2.2021 г. - 17:00

26.2.2021 г. - 17:00

SLAVIA

0 - 3

CSKA

Georgiev Georgi A.
Petrov Lyubomir

26.2.2021 г. - 17:00

0 - 3

SLAVIA

CSKA

26.2.2021 г. - 18:00

Bagira

26.2.2021 г. - 18:00

26.2.2021 г. - 18:00

KAZANLAK

2 - 3

DKS VARNA

Atanasov Danail
Stanimirov Velislav

26.2.2021 г. - 18:00

2 - 3

KAZANLAK

DKS VARNA

15.3.2021 г. - 17:30

Sila

15.3.2021 г. - 17:30

15.3.2021 г. - 17:30

MARITZA

3 - 0