Demax League

Demax League

select
NVL Demax League Regular Season Matches

Round 1

29/10/2021 - 16:00

Vasil SImov

29/10/2021 - 16:00

29/10/2021 - 16:00

CSKA

3 - 0

DKS VARNA

Georgiev Georgi A.
Sokolov Mario

29/10/2021 - 16:00

3 - 0

CSKA

DKS VARNA

29/10/2021 - 16:00

DKS

29/10/2021 - 16:00

29/10/2021 - 16:00

PERUN

0 - 3

KAZANLAK

Yanev Hristo
Marinov Ivaylo

29/10/2021 - 16:00

0 - 3

PERUN

KAZANLAK

30/10/2021 - 14:45

Sila

30/10/2021 - 14:45

30/10/2021 - 14:45

MARITZA

3 - 0

SLAVIA

Zhelev Boyan
Atanasov Danail

30/10/2021 - 14:45

3 - 0

MARITZA

SLAVIA

30/10/2021 - 17:00

Lokomotiv

30/10/2021 - 17:00

30/10/2021 - 17:00

LOKOMOTIV NIDO

3 - 0

BEROE

Kadev Georgi
Todorov Stanislav

30/10/2021 - 17:00

3 - 0

LOKOMOTIV NIDO

BEROE



Round 2

05/11/2021 - 17:00

Panayot Pondalov

05/11/2021 - 17:00

05/11/2021 - 17:00

SLAVIA

3 - 0

BEROE

Sokolov Mario
Georgiev Georgi A.

05/11/2021 - 17:00

3 - 0

SLAVIA

BEROE

05/11/2021 - 18:00

Bagira

05/11/2021 - 18:00

05/11/2021 - 18:00

KAZANLAK

3 - 0

LOKOMOTIV NIDO

Dimitrov Ivan
Manolov Krasimir

05/11/2021 - 18:00

3 - 0

KAZANLAK

LOKOMOTIV NIDO

06/11/2021 - 16:00

Sila

06/11/2021 - 16:00

06/11/2021 - 16:00

MARITZA

3 - 0

CSKA

Ganchev Georgi
Donchev Asen

06/11/2021 - 16:00

3 - 0

MARITZA

CSKA

06/11/2021 - 18:00

DKS

06/11/2021 - 18:00

06/11/2021 - 18:00

DKS VARNA

3 - 1

PERUN

Dimov Milen
Abibula Timur

06/11/2021 - 18:00

3 - 1

DKS VARNA

PERUN



Round 3

12/11/2021 - 16:00

Vasil SImov

12/11/2021 - 16:00

12/11/2021 - 16:00

CSKA

3 - 1

SLAVIA

Stoyanov Kiril
Kadev Georgi

12/11/2021 - 16:00

3 - 1

CSKA

SLAVIA

12/11/2021 - 18:00

Bagira

12/11/2021 - 18:00

12/11/2021 - 18:00

KAZANLAK

3 - 0

BEROE

Stanimirov Velislav
Atanasov Danail

12/11/2021 - 18:00

3 - 0

KAZANLAK

BEROE

13/11/2021 - 17:00

Lokomotiv

13/11/2021 - 17:00

13/11/2021 - 17:00

LOKOMOTIV NIDO

1 - 3

DKS VARNA

Todorov Stanislav
Tsvetkov Ivan

13/11/2021 - 17:00

1 - 3

LOKOMOTIV NIDO

DKS VARNA

12/12/2021 - 16:00

DKS

12/12/2021 - 16:00

12/12/2021 - 16:00

PERUN

0 - 3

MARITZA

Georgiev Hristo
Argirov Veselin

12/12/2021 - 16:00

0 - 3

PERUN

MARITZA



Round 4

19/11/2021 - 16:00

DKS

19/11/2021 - 16:00

19/11/2021 - 16:00

DKS VARNA

3 - 0

BEROE

Argirov Veselin
Georgiev Hristo

19/11/2021 - 16:00

3 - 0

DKS VARNA

BEROE

19/11/2021 - 16:00

Vasil SImov

19/11/2021 - 16:00

19/11/2021 - 16:00

CSKA

3 - 0

PERUN

Sokolov Mario
Sergeev Sergey

19/11/2021 - 16:00

3 - 0

CSKA

PERUN

19/11/2021 - 18:00

Sila

19/11/2021 - 18:00

19/11/2021 - 18:00

MARITZA

3 - 0

LOKOMOTIV NIDO

Dushkov Borislav

19/11/2021 - 18:00

3 - 0

MARITZA

LOKOMOTIV NIDO

20/11/2021 - 16:00

Panayot Pondalov

20/11/2021 - 16:00

20/11/2021 - 16:00

SLAVIA

3 - 0

KAZANLAK

Nikolov Nikolay T.
Petrov Lyubomir

20/11/2021 - 16:00

3 - 0

SLAVIA

KAZANLAK



Round 5

27/11/2021 - 15:00

Ivan Vazov

27/11/2021 - 15:00

27/11/2021 - 15:00

BEROE

0 - 3

MARITZA

Atanasov Danail
Cholakov Nikolay

27/11/2021 - 15:00

0 - 3

BEROE

MARITZA

27/11/2021 - 17:00

DKS

27/11/2021 - 17:00

27/11/2021 - 17:00

PERUN

0 - 3

SLAVIA

Argirov Veselin
Stoyanov Milen

27/11/2021 - 17:00

0 - 3

PERUN

SLAVIA

27/11/2021 - 17:00

Lokomotiv

27/11/2021 - 17:00

27/11/2021 - 17:00

LOKOMOTIV NIDO

0 - 3

CSKA

Kadev Georgi
Kolev Nikolay

27/11/2021 - 17:00

0 - 3

LOKOMOTIV NIDO

CSKA

15/12/2021 - 18:00

Bagira

15/12/2021 - 18:00

15/12/2021 - 18:00

KAZANLAK

2 - 3

DKS VARNA

Stanimirov Velislav
Angelov Angel

15/12/2021 - 18:00

2 - 3

KAZANLAK

DKS VARNA



Round 6

20/11/2021 - 15:00

Lokomotiv

20/11/2021 - 15:00

20/11/2021 - 15:00

LOKOMOTIV NIDO

3 - 0

PERUN

Tsvetkov Ivan
Todorov Stanislav

20/11/2021 - 15:00

3 - 0

LOKOMOTIV NIDO

PERUN

03/12/2021 - 15:00

Panayot Pondalov

03/12/2021 - 15:00

03/12/2021 - 15:00

SLAVIA

2 - 3

DKS VARNA


03/12/2021 - 15:00

2 - 3

SLAVIA

DKS VARNA

03/12/2021 - 16:00

Vasil SImov

03/12/2021 - 16:00

03/12/2021 - 16:00

CSKA

3 - 0

BEROE

Sergeev Sergey
Georgiev Georgi A.

03/12/2021 - 16:00

3 - 0

CSKA

BEROE

03/12/2021 - 18:00

Sila

03/12/2021 - 18:00

03/12/2021 - 18:00

MARITZA

3 - 1

KAZANLAK

Donchev Steliyan
Dankov Todor

03/12/2021 - 18:00

3 - 1

MARITZA

KAZANLAK



Round 7

10/12/2021 - 18:00

Bagira

10/12/2021 - 18:00

10/12/2021 - 18:00

KAZANLAK

3 - 0

CSKA


Stoyanov Stefan

10/12/2021 - 18:00

3 - 0

KAZANLAK

CSKA

11/12/2021 - 17:00

Lokomotiv

11/12/2021 - 17:00

11/12/2021 - 17:00

LOKOMOTIV NIDO

2 - 3

SLAVIA

Sergeev Sergey
Mitkova Bozhidara

11/12/2021 - 17:00

2 - 3

LOKOMOTIV NIDO

SLAVIA

11/12/2021 - 17:00

Ivan Vazov

11/12/2021 - 17:00

11/12/2021 - 17:00

BEROE

3 - 0

PERUN

Lyubenova Lyudmila
Zhelev Boyan

11/12/2021 - 17:00

3 - 0

BEROE

PERUN

11/12/2021 - 18:00

DKS

11/12/2021 - 18:00

11/12/2021 - 18:00

DKS VARNA

0 - 3

MARITZA

Angelov Angel
Popov Valentin

11/12/2021 - 18:00

0 - 3

DKS VARNA

MARITZA



Round 8

04/02/2022 - 18:00

Panayot Pondalov

04/02/2022 - 18:00

04/02/2022 - 18:00

SLAVIA

1 - 3

MARITZA

Stoyanov Kiril
Kadev Georgi

04/02/2022 - 18:00

1 - 3

SLAVIA

MARITZA

04/02/2022 - 18:00

Bagira

04/02/2022 - 18:00

04/02/2022 - 18:00

KAZANLAK

3 - 0

PERUN

Dimitrov Ivan
Manolov Krasimir

04/02/2022 - 18:00

3 - 0

KAZANLAK

PERUN

05/02/2022 - 15:00

Ivan Vazov

05/02/2022 - 15:00

05/02/2022 - 15:00

BEROE

3 - 2

LOKOMOTIV NIDO

Momirov Ivan
Georgiev Iliyan

05/02/2022 - 15:00

3 - 2

BEROE

LOKOMOTIV NIDO

05/02/2022 - 18:00

DKS

05/02/2022 - 18:00

05/02/2022 - 18:00

DKS VARNA

3 - 1

CSKA

Yanev Hristo
Angelov Angel

05/02/2022 - 18:00

3 - 1

DKS VARNA

CSKA



Round 9

11/02/2022 - 16:00

Vasil SImov

11/02/2022 - 16:00

11/02/2022 - 16:00

CSKA

1 - 3

MARITZA


11/02/2022 - 16:00

1 - 3

CSKA

MARITZA

12/02/2022 - 17:00

Ivan Vazov

12/02/2022 - 17:00

12/02/2022 - 17:00

BEROE

2 - 3

SLAVIA


12/02/2022 - 17:00

2 - 3

BEROE

SLAVIA

12/02/2022 - 17:00

Lokomotiv

12/02/2022 - 17:00

12/02/2022 - 17:00

LOKOMOTIV NIDO

1 - 3

KAZANLAK


12/02/2022 - 17:00

1 - 3

LOKOMOTIV NIDO

KAZANLAK

12/02/2022 - 17:00

DKS

12/02/2022 - 17:00

12/02/2022 - 17:00

PERUN

0 - 3

DKS VARNA


12/02/2022 - 17:00

0 - 3

PERUN

DKS VARNA



Round 10

15/02/2022 - 18:00

DKS

15/02/2022 - 18:00

15/02/2022 - 18:00

DKS VARNA

3 - 0

LOKOMOTIV NIDO

Stoyanov Stefan
Lyubenova Lyudmila

15/02/2022 - 18:00

3 - 0

DKS VARNA

LOKOMOTIV NIDO

15/02/2022 - 18:00

Ivan Vazov

15/02/2022 - 18:00

15/02/2022 - 18:00

BEROE

0 - 3

KAZANLAK

Stanimirov Velislav
Karabashev Elin

15/02/2022 - 18:00

0 - 3

BEROE

KAZANLAK

16/02/2022 - 18:00

Panayot Pondalov

16/02/2022 - 18:00

16/02/2022 - 18:00

SLAVIA

3 - 2

CSKA

Georgiev Georgi A.
Kadev Georgi

16/02/2022 - 18:00

3 - 2

SLAVIA

CSKA

04/03/2022 - 18:00

DKS

04/03/2022 - 18:00

04/03/2022 - 18:00

MARITZA

3 - 0

PERUN

Milushev Petar
Dimov Milen

04/03/2022 - 18:00

3 - 0

MARITZA

PERUN



Round 11

06/02/2022 - 16:00

DKS

06/02/2022 - 16:00

06/02/2022 - 16:00

PERUN

0 - 3

CSKA

Argirov Veselin

06/02/2022 - 16:00

0 - 3

PERUN

CSKA

19/02/2022 - 17:00

Ivan Vazov

19/02/2022 - 17:00

19/02/2022 - 17:00

BEROE

0 - 3

DKS VARNA

Popov Valentin
Angelov Angel

19/02/2022 - 17:00

0 - 3

BEROE

DKS VARNA

19/02/2022 - 17:00

Lokomotiv

19/02/2022 - 17:00

19/02/2022 - 17:00

LOKOMOTIV NIDO

0 - 3

MARITZA

Vasilev Yanislav
Todorov Stanislav

19/02/2022 - 17:00

0 - 3

LOKOMOTIV NIDO

MARITZA

19/02/2022 - 18:00

Bagira

19/02/2022 - 18:00

19/02/2022 - 18:00

KAZANLAK

3 - 0

SLAVIA

Manolov Krasimir
Dimitrov Ivan

19/02/2022 - 18:00

3 - 0

KAZANLAK

SLAVIA



Round 12

25/02/2022 - 16:00

Vasil SImov

25/02/2022 - 16:00

25/02/2022 - 16:00

CSKA

3 - 0

LOKOMOTIV NIDO

Dimitrova Ivona
Petrov Lyubomir

25/02/2022 - 16:00

3 - 0

CSKA

LOKOMOTIV NIDO

25/02/2022 - 18:00

Sila

25/02/2022 - 18:00

25/02/2022 - 18:00

MARITZA

3 - 0

BEROE

Angelov Angel
Dushkov Borislav

25/02/2022 - 18:00

3 - 0

MARITZA

BEROE

26/02/2022 - 16:00

Panayot Pondalov

26/02/2022 - 16:00

26/02/2022 - 16:00

SLAVIA

3 - 0

PERUN

Kadev Georgi
Sergeev Sergey

26/02/2022 - 16:00

3 - 0

SLAVIA

PERUN

26/02/2022 - 18:00

DKS

26/02/2022 - 18:00

26/02/2022 - 18:00

DKS VARNA

2 - 3

KAZANLAK

Stoyanov Stefan
Delchev Tsvetan

26/02/2022 - 18:00

2 - 3

DKS VARNA