NVL Female

NVL Female

select
Female Regular Season Female Regular Matches

1st Round

02/11/2018 - 16:00

Panayot Pondalov

02/11/2018 - 16:00

02/11/2018 - 16:00

SLAVIA

3 - 0

KAZANLAK

Momirov Ivan
Mitkova Bozhidara

02/11/2018 - 16:00

3 - 0

SLAVIA

KAZANLAK

02/11/2018 - 16:00

Vasil SImov

02/11/2018 - 16:00

02/11/2018 - 16:00

CSKA

3 - 1

RAKOVSKI

Tsvetkov Ivan
Lazarova Vesela

02/11/2018 - 16:00

3 - 1

CSKA

RAKOVSKI

02/11/2018 - 18:00

Ivan Vazov

02/11/2018 - 18:00

02/11/2018 - 18:00

BEROE

3 - 0

PERUN

Donchev Asen
Donchev Steliyan

02/11/2018 - 18:00

3 - 0

BEROE

PERUN

17/12/2018 - 18:00

Kolodrum

17/12/2018 - 18:00

17/12/2018 - 18:00

MARITZA

3 - 0

LEVSKI

Stankov Yancho
Donchev Steliyan

17/12/2018 - 18:00

3 - 0

MARITZA

LEVSKI



2nd Round

09/11/2018 - 16:00

Siconco

09/11/2018 - 16:00

09/11/2018 - 16:00

LEVSKI

3 - 0

RAKOVSKI

Momirov Ivan
Sokolov Mario

09/11/2018 - 16:00

3 - 0

LEVSKI

RAKOVSKI

09/11/2018 - 16:00

First Language School Varna

09/11/2018 - 16:00

09/11/2018 - 16:00

PERUN

0 - 3

CSKA

Stanimirov Velislav
Atanasov Danail

09/11/2018 - 16:00

0 - 3

PERUN

CSKA

09/11/2018 - 18:00

Bagira

09/11/2018 - 18:00

09/11/2018 - 18:00

KAZANLAK

0 - 3

BEROE

Varbanov Atanas
Vasilev Yanislav

09/11/2018 - 18:00

0 - 3

KAZANLAK

BEROE

10/11/2018 - 18:00

Kolodrum

10/11/2018 - 18:00

10/11/2018 - 18:00

MARITZA

3 - 0

SLAVIA

Yanev Hristo
Angelov Angel

10/11/2018 - 18:00

3 - 0

MARITZA

SLAVIA



3rd Round

16/11/2018 - 16:00

Panayot Pondalov

16/11/2018 - 16:00

16/11/2018 - 16:00

SLAVIA

3 - 1

LEVSKI

Georgiev Iliyan
Petrov Lyubomir

16/11/2018 - 16:00

3 - 1

SLAVIA

LEVSKI

16/11/2018 - 16:00

Vasil SImov

16/11/2018 - 16:00

16/11/2018 - 16:00

CSKA

3 - 1

KAZANLAK

Mitkova Bozhidara
Lazarova Vesela

16/11/2018 - 16:00

3 - 1

CSKA

KAZANLAK

16/11/2018 - 18:00

Ivan Vazov

16/11/2018 - 18:00

16/11/2018 - 18:00

BEROE

0 - 3

MARITZA

Karabashev Elin
Stanimirov Velislav

16/11/2018 - 18:00

0 - 3

BEROE

MARITZA

17/11/2018 - 17:00

Mladost

17/11/2018 - 17:00

17/11/2018 - 17:00

RAKOVSKI

3 - 0

PERUN

Dimitrov Ivan
Ilieva Ivelina

17/11/2018 - 17:00

3 - 0

RAKOVSKI

PERUN



4th Round

23/11/2018 - 16:00

Siconco

23/11/2018 - 16:00

23/11/2018 - 16:00

LEVSKI

3 - 0

PERUN

Petrov Lyubomir
Dimitrova Ivona

23/11/2018 - 16:00

3 - 0

LEVSKI

PERUN

23/11/2018 - 16:00

Panayot Pondalov

23/11/2018 - 16:00

23/11/2018 - 16:00

SLAVIA

0 - 3

BEROE

Ivanov Ivaylo
Mitkova Bozhidara

23/11/2018 - 16:00

0 - 3

SLAVIA

BEROE

23/11/2018 - 18:00

Bagira

23/11/2018 - 18:00

23/11/2018 - 18:00

KAZANLAK

0 - 3

RAKOVSKI

Ginev Pavel
Karabashev Elin

23/11/2018 - 18:00

0 - 3

KAZANLAK

RAKOVSKI

25/11/2018 - 18:00

Kolodrum

25/11/2018 - 18:00

25/11/2018 - 18:00

MARITZA

3 - 0

CSKA

Popov Valentin
Yanev Hristo

25/11/2018 - 18:00

3 - 0

MARITZA

CSKA



5th Round

30/11/2018 - 16:00

Vasil SImov

30/11/2018 - 16:00

30/11/2018 - 16:00

CSKA

3 - 1

SLAVIA

Raev Ivan
Dimitrova Ivona

30/11/2018 - 16:00

3 - 1

CSKA

SLAVIA

30/11/2018 - 16:00

First Language School Varna

30/11/2018 - 16:00

30/11/2018 - 16:00

PERUN

0 - 3

KAZANLAK

Delchev Tsvetan
Tsvetkov Gencho

30/11/2018 - 16:00

0 - 3

PERUN

KAZANLAK

01/12/2018 - 17:00

Mladost

01/12/2018 - 17:00

01/12/2018 - 17:00

RAKOVSKI

0 - 3

MARITZA

Donchev Asen
Donchev Steliyan

01/12/2018 - 17:00

0 - 3

RAKOVSKI

MARITZA

11/12/2018 - 18:00

Ivan Vazov

11/12/2018 - 18:00

11/12/2018 - 18:00

BEROE

3 - 1

LEVSKI

Marinov Ivaylo
Argirov Veselin

11/12/2018 - 18:00

3 - 1

BEROE

LEVSKI



6th Round

07/12/2018 - 16:00

Panayot Pondalov

07/12/2018 - 16:00

07/12/2018 - 16:00

SLAVIA

0 - 3

RAKOVSKI

Dimitrova Ivona
Georgiev Georgi A.

07/12/2018 - 16:00

0 - 3

SLAVIA

RAKOVSKI

08/12/2018 - 18:00

Siconco

08/12/2018 - 18:00

08/12/2018 - 18:00

LEVSKI

3 - 0

KAZANLAK

Tsvetkov Ivan
Petrov Lyubomir

08/12/2018 - 18:00

3 - 0

LEVSKI

KAZANLAK

08/12/2018 - 18:00

Ivan Vazov

08/12/2018 - 18:00

08/12/2018 - 18:00

BEROE

3 - 0

CSKA

Marinov Ivaylo
Argirov Veselin

08/12/2018 - 18:00

3 - 0

BEROE

CSKA

09/12/2018 - 18:00

Kolodrum

09/12/2018 - 18:00

09/12/2018 - 18:00

MARITZA

3 - 0

PERUN

Karabashev Elin
Dushkov Borislav

09/12/2018 - 18:00

3 - 0

MARITZA

PERUN



7th Round

08/12/2018 - 18:00

Panayot Pondalov

08/12/2018 - 18:00

08/12/2018 - 18:00

PERUN

0 - 3

SLAVIA

Penkov Iliya
Lazarova Milena

08/12/2018 - 18:00

0 - 3

PERUN

SLAVIA

14/12/2018 - 16:00

Vasil SImov

14/12/2018 - 16:00

14/12/2018 - 16:00

CSKA

0 - 3

LEVSKI

Barev Stoyan
Marev Chavdar

14/12/2018 - 16:00

0 - 3

CSKA

LEVSKI

14/12/2018 - 18:00

Bagira

14/12/2018 - 18:00

14/12/2018 - 18:00

KAZANLAK

0 - 3

MARITZA

Atanasov Danail
Stanimirov Velislav

14/12/2018 - 18:00

0 - 3

KAZANLAK

MARITZA

15/12/2018 - 17:00

Mladost

15/12/2018 - 17:00

15/12/2018 - 17:00

RAKOVSKI

1 - 3

BEROE

Yanev Hristo
Popov Valentin

15/12/2018 - 17:00

1 - 3

RAKOVSKI

BEROE



8th Round

26/01/2019 - 17:00

Mladost

26/01/2019 - 17:00

26/01/2019 - 17:00

RAKOVSKI

3 - 0

CSKA

Popov Valentin
Delchev Tsvetan

26/01/2019 - 17:00

3 - 0

RAKOVSKI

CSKA

26/01/2019 - 18:00

Bagira

26/01/2019 - 18:00

26/01/2019 - 18:00

KAZANLAK

3 - 0

SLAVIA

Stanimirov Velislav
Atanasov Danail

26/01/2019 - 18:00

3 - 0

KAZANLAK

SLAVIA

28/01/2019 - 16:00

Siconco

28/01/2019 - 16:00

28/01/2019 - 16:00

LEVSKI

0 - 3

MARITZA

Barev Stoyan
Georgiev Iliyan

28/01/2019 - 16:00

0 - 3

LEVSKI

MARITZA

24/02/2019 - 15:00

Bagira

24/02/2019 - 15:00

24/02/2019 - 15:00

PERUN

0 - 3

BEROE

Karabashev Elin
Stanimirov Velislav

24/02/2019 - 15:00

0 - 3

PERUN

BEROE



9th Round

01/02/2019 - 16:00

Vasil SImov

01/02/2019 - 16:00

01/02/2019 - 16:00

CSKA

3 - 0

PERUN

Lazarova Milena
Lazarova Vesela

01/02/2019 - 16:00

3 - 0

CSKA

PERUN

01/02/2019 - 16:00

Panayot Pondalov

01/02/2019 - 16:00

01/02/2019 - 16:00

SLAVIA

0 - 3

MARITZA

Kirkorov Stepan
Radulovski Svetoslav

01/02/2019 - 16:00

0 - 3

SLAVIA

MARITZA

01/02/2019 - 18:00

Ivan Vazov

01/02/2019 - 18:00

01/02/2019 - 18:00

BEROE

3 - 0

KAZANLAK

Manolov Krasimir
Delchev Tsvetan

01/02/2019 - 18:00

3 - 0

BEROE

KAZANLAK

02/02/2019 - 17:00

Mladost

02/02/2019 - 17:00

02/02/2019 - 17:00

RAKOVSKI

2 - 3

LEVSKI

Yanev Hristo
Angelov Angel

02/02/2019 - 17:00

2 - 3

RAKOVSKI

LEVSKI



10th Round

08/02/2019 - 16:00

Siconco

08/02/2019 - 16:00

08/02/2019 - 16:00

LEVSKI

3 - 0

SLAVIA

Momirov Ivan
Stoyanov Kiril

08/02/2019 - 16:00

3 - 0

LEVSKI

SLAVIA

08/02/2019 - 16:00

First Language School Varna

08/02/2019 - 16:00

08/02/2019 - 16:00

PERUN

0 - 3

RAKOVSKI

Milev Miroslav
Dimitrov Krasimir

08/02/2019 - 16:00

0 - 3

PERUN

RAKOVSKI

08/02/2019 - 18:00

Bagira

08/02/2019 - 18:00

08/02/2019 - 18:00

KAZANLAK

2 - 3

CSKA

Dimitrov Ivan
Manolov Krasimir

08/02/2019 - 18:00

2 - 3

KAZANLAK

CSKA

10/02/2019 - 18:00

Kolodrum

10/02/2019 - 18:00

10/02/2019 - 18:00

MARITZA

3 - 1

BEROE

Todorov Milan
Petrov Lyubomir

10/02/2019 - 18:00

3 - 1

MARITZA

BEROE



11th Round

15/02/2019 - 16:00

First Language School Varna

15/02/2019 - 16:00

15/02/2019 - 16:00

PERUN

0 - 3

LEVSKI

Velikov Plamen
Tsvetkov Gencho

15/02/2019 - 16:00

0 - 3

PERUN

LEVSKI

15/02/2019 - 16:00

Vasil SImov

15/02/2019 - 16:00

15/02/2019 - 16:00

CSKA

0 - 3

MARITZA

Petrov Lyubomir
Mitkova Bozhidara

15/02/2019 - 16:00

0 - 3

CSKA

MARITZA

15/02/2019 - 18:00

Ivan Vazov

15/02/2019 - 18:00

15/02/2019 - 18:00

BEROE

3 - 0

SLAVIA

Karabashev Elin
Dushkov Borislav

15/02/2019 - 18:00

3 - 0

BEROE

SLAVIA

16/02/2019 - 17:00

Mladost

16/02/2019 - 17:00

16/02/2019 - 17:00

RAKOVSKI

3 - 2

KAZANLAK

Popov Valentin
Stoyanov Stefan

16/02/2019 - 17:00

3 - 2

RAKOVSKI

KAZANLAK



12th Round

22/02/2019 - 16:00

Siconco

22/02/2019 - 16:00

22/02/2019 - 16:00

LEVSKI

3 - 1

BEROE

Barev Stoyan
Momirov Ivan

22/02/2019 - 16:00

3 - 1

LEVSKI

BEROE

22/02/2019 - 16:00

Panayot Pondalov

22/02/2019 - 16:00

22/02/2019 - 16:00

SLAVIA

0 - 3

CSKA

Petrov Lyubomir
Sokolov Mario

22/02/2019 - 16:00

0 - 3

SLAVIA

CSKA

23/02/2019 - 18:00

Kolodrum

23/02/2019 - 18:00

23/02/2019 - 18:00

MARITZA

3 - 0

RAKOVSKI

Angelov Angel
Yanev Hristo

23/02/2019 - 18:00

3 - 0