efbet Super Volley 2022/23


  • 3.2.2023 г. - 16:00

    CSKA

    CHERNO MORE

    3 - 0

    25/17  25/14  25/18

  • 3.2.2023 г. - 18:00

    NEFTOHIMIC 2010

    BEROE 2016

    3 - 0

    25/21  25/10  25/13

  • 4.2.2023 г. - 18:00

    DEYA SPORT

    MONTANA VOLLEY

    3 - 0

    25/19  25/21  25/15

  • 4.2.2023 г. - 18:00

    DOBRUDZHA 07

    SLAVIA

    3 - 0

    25/13  25/9  25/16

  • 5.2.2023 г. - 18:00

    LEVSKI - SOFIA

    HEBAR-PAZARDZHIK

    3 - 2

    19/25  25/23  16/25  30/28  15/13

  • 6.2.2023 г. - 18:00

    MAREK UNION IVKONI

    PIRIN

    1 - 3

    22/25  23/25  25/15  14/25

  • 10.2.2023 г. - 17:00

    SLAVIA

    LEVSKI - SOFIA

  • 10.2.2023 г. - 18:00

    PIRIN

    CSKA

  • 11.2.2023 г. - 17:30

    CHERNO MORE

    DOBRUDZHA 07

  • 11.2.2023 г. - 18:00

    MONTANA VOLLEY

    NEFTOHIMIC 2010

  • 11.2.2023 г. - 18:00

    BEROE 2016

    MAREK UNION IVKONI

  • 12.2.2023 г. - 18:00

    HEBAR-PAZARDZHIK

    DEYA SPORT

  • 14.2.2023 г. - 18:00

    CSKA

    BEROE 2016

  • 15.2.2023 г. - 17:30

    CHERNO MORE

    SLAVIA

  • 15.2.2023 г. - 18:00

    MAREK UNION IVKONI

    MONTANA VOLLEY

  • 15.2.2023 г. - 18:00

    DEYA SPORT

    LEVSKI - SOFIA

  • 15.2.2023 г. - 18:30

    DOBRUDZHA 07

    PIRIN

    
3.2.2023 г. - 16:00

CSKA

CHERNO MORE

3 - 0

25/17  25/14  25/18

3.2.2023 г. - 18:00

NEFTOHIMIC 2010

BEROE 2016

3 - 0

25/21  25/10  25/13

4.2.2023 г. - 18:00

DEYA SPORT

MONTANA VOLLEY

3 - 0

25/19  25/21  25/15

4.2.2023 г. - 18:00

DOBRUDZHA 07

SLAVIA

3 - 0

25/13  25/9  25/16

5.2.2023 г. - 18:00

LEVSKI - SOFIA

HEBAR-PAZARDZHIK

3 - 2

19/25  25/23  16/25  30/28  15/13

6.2.2023 г. - 18:00

MAREK UNION IVKONI

PIRIN

1 - 3

22/25  23/25  25/15  14/25

10.2.2023 г. - 17:00

SLAVIA

LEVSKI - SOFIA

10.2.2023 г. - 18:00

PIRIN

CSKA

11.2.2023 г. - 17:30

CHERNO MORE

DOBRUDZHA 07

11.2.2023 г. - 18:00

MONTANA VOLLEY

NEFTOHIMIC 2010

11.2.2023 г. - 18:00

BEROE 2016

MAREK UNION IVKONI

12.2.2023 г. - 18:00

HEBAR-PAZARDZHIK

DEYA SPORT

14.2.2023 г. - 18:00

CSKA

BEROE 2016

15.2.2023 г. - 17:30

CHERNO MORE

SLAVIA

15.2.2023 г. - 18:00

MAREK UNION IVKONI

MONTANA VOLLEY

15.2.2023 г. - 18:00

DEYA SPORT

LEVSKI - SOFIA

15.2.2023 г. - 18:30

DOBRUDZHA 07

PIRIN

 
68
Левски София - Хебър Пазарджик
 
33
Дея Спорт - Монтана Волей
 
43
Нефтохимик 2010 - Берое 2016
 
47
ЦСКА - Черно море
 
73
Монтана Волей - Левски София
 
110
Финал за Money + Купа България 2023: Хебър Пазарджик - Дея В...
06 / февруари 2023 г.
Пирин с ключова победа в битката за оцеляване в Ефбет Супер Волей
Разложани се наложиха с 3-1 над Марек
Пирин Разлог записа ключова победа в битката за оцеляването в Ефбет Супер Волей, след като надви с 3-1 Марек Юнион Ивкони в югозападното дерби в 13 кръг. Така, състезателите на Благовест Катранджиев з
Read more...
05 / февруари 2023 г.
Левски отново разочарова Хебър след истински волейболен спектакъл
Сините победиха след тайбрек
Феновете на Ефбет Супер Волей не останаха разочаровани тази неделя, след като се насладиха на епичен сблъсък между Левски София и Хебър Пазарджик, спечелен от столичани след пет гейма шоу. Така, “Сини
Read more...
04 / февруари 2023 г.
Дея без никакви проблеми срещу Монтана
Бургазлии с чисто 3-0
Дея Спорт продължава възходящото си представяне в Ефбет Супер Волей, като само две седмици след изиграването на Финал за Money + Купа България 2023, записа впечатляваща победа с 3-0 срещу традиционно
Read more...
04 / февруари 2023 г.
Добруджа с втора победа за сезона
Състезателите на Данаил Милушев с 3-0
Добруджа 07 се поздрави с втори успех за сезона, след като в събота надигра без проблеми столичния Славия с 3-0 пред собствена публика. Момчетата на Данаил Милушев имаха трудно начало на сезона и заем
Read more...
03 / февруари 2023 г.
Нефтохимик категоричен срещу Берое
Бургазлии с бързо 3-0
Нефтохимик 2010 надигра без никакви проблеми Берое 2016, записвайки победа с 3-0 и девета победа в шампионата този сезон. Бургазлии домакинстваха дългоочакваното дерби срещу тима от Стара Загора и усп
Read more...
03 / февруари 2023 г.
ЦСКА отново на върха в Ефбет Супер Волей
"Армейците" с 3-0 срещу Черно море
ЦСКА продължава победния си ход в Ефбет Супер Волей, като в първия мач от 13 кръг надигра с чисто 3-0 Черно море. Така, състезаталите на Александър Попов отново се изкачиха на върха във временното кла
Read more...

best scorer(points / sets)

#13

DimitarDimitrov 6,59(323/49)

#11

SpasBayrev 5,58(240/43)

#18

VenislavAntov 5,43(255/47)

#1

DavidKrastev 4,94(247/50)

#11

ZhulienGeorgiev 4,93(222/45)

best server(serve ace / sets)

#13

DimitarDimitrov 0,8(39/49)

#11

SpasBayrev 0,56(24/43)

#13

StefanChavdarov 0,53(23/43)

#9

DimitarKalchev 0,5(21/42)

#18

AkselTruhchev 0,49(20/41)

best blocker(winning blocks / sets)

#13

KostadinGadzhanov 1(50/50)

#5

SvetoslavGotsev 0,93(41/44)

#10

TeodorTodorov 0,87(39/45)

#10

VentsislavRagin 0,86(43/50)

#14

IvanMihal 0,84(41/49)

best scorer(points)

#18

VenislavAntov 255

#1

DavidKrastev 247

#11

SpasBayrev 240

best server(serve ace)

#11

SpasBayrev 24

#18

AkselTruhchev 20

best blocker(winning blocks)

#14

IvanMihal 41

#10

TeodorTodorov 39

reception - positivity %(perfect reception + reception) / all receptions

#4

DafinKotsakov 59%(137/234)

#16

VladislavIvanov 57%(95/166)

#6

KristiyanAleksov 56%(197/352)

#9

MartinIvanov 55%(143/262)

#6

GeorgiElchinov 55%(66/121)

attack - excellent %spike point / all spikes

#8

LyuboslavSimeonov 53%(77/145)

#15

TodorAleksiev 52%(128/247)

#18

VenislavAntov 51%(222/434)

#14

PlamenShekerdzhiev 50%(56/111)

#16

DimitarDulchev 50%(67/133)

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Dimitrov D.
(CSKA)
MIDDLE B. 2  
Gadzhanov K.
(PIRIN)
SPIKER 1  
Truhchev A.
(NEFTOHIMIC 2010)

SPIKER 2  
Dimitrov S.
(CHERNO MORE)
MIDDLE B. 1  
Mihal I.
(CSKA)
SETTER 1  
Raev D.
(CSKA)
LIBERO 1  
Ivanov V.
(LEVSKI - SOFIA)

Standing

Regular Season

Standing

Regular Season

Regular Season Regular Season Standing
TeamRanking PointsMatchesSetsPointsResults BreakdownSet RatioPoint RatioPenalty
  PlayedWonLostWonLostWonLost3-03-13-22-31-30-3   

CSKA

31

13

11

2

35

14

1115

979

6

2

3

1

0

1

2,50

1,139

-

HEBAR-PAZARDZHIK

30

13

10

3

34

16

1174

1016

5

3

2

2

0

1

2,12

1,156

-

LEVSKI - SOFIA

29

13

10

3

33

14

1091

1019

7

1

2

1

1

1

2,36

1,071

-

NEFTOHIMIC 2010

28

13

9

4

32

16

1108

978

6

2

1

2

1

1

2,00

1,133

-

MONTANA VOLLEY

25

13

9

4

31

21

1210

1139

3

3

3

1

2

1

1,48

1,062

-

DEYA SPORT

26

13

8

5

29

19

1099

989

4

4

0

2

1

2

1,53

1,111

-

BEROE 2016

22

13

7

6

27

23

1095

1081

3

3

1

2

2

2

1,17

1,013

-

CHERNO MORE

13

13

5

8

18

29

1027

1091

2

1

2

0

3

5

0,62

0,941

-

PIRIN

13

13

4

9

19

31

1061

1145

0

4

0

1

5

3

0,61

0,927

-

DOBRUDZHA 07

9

13

2

11

17

33

1046

1142

2

0

0

3

5

3

0,52

0,916

-

MAREK UNION IVKONI

6

13

2

11

9

34

862

1042

1

1

0

0

3

8

0,26

0,827

-

SLAVIA

2

13

1

12

4

38

751

1018

0

0

1

0

1

11

0,11

0,738

-




Regular Season Regular Season Standing Results Breakdown

Results Breakdown

Regular Season

Guest Team

BEROE 2

CHERNO

CSKA

DEYA SP

DOBRUDZ

HEBAR

LEVSKI

MAREK U

MONTANA

NEFTOHI

PIRIN

SLAVIA

Home Team

BEROE 2016 (BEROE 2)

3 - 0

2 - 3

1 - 3

3 - 1

2 - 3

3 - 2

CHERNO MORE (CHERNO )

0 - 3

3 - 0

3 - 1

1 - 3

0 - 3

3 - 2

CSKA (CSKA)

3 - 0

3 - 0

0 - 3

3 - 1

2 - 3

3 - 0

3 - 0

DEYA SPORT (DEYA SP)

3 - 0

3 - 1

2 - 3

0 - 3

3 - 0

1 - 3

3 - 0

DOBRUDZHA 07 (DOBRUDZ)

1 - 3

2 - 3

1 - 3

1 - 3

2 - 3

3 - 0

3 - 0

HEBAR-PAZARDZHIK (HEBAR)

3 - 1

3 - 0

2 - 3

0 - 3

3 - 1

3 - 0

LEVSKI - SOFIA (LEVSKI )

3 - 0

3 - 0

3 - 2

3 - 0

2 - 3

3 - 0

3 - 0

MAREK UNION IVKONI (MAREK U)

0 - 3

3 - 1

0 - 3

0 - 3

0 - 3

1 - 3

3 - 0

MONTANA VOLLEY (MONTANA)

3 - 2

3 - 1

2 - 3

1 - 3

3 - 0

3 - 1

NEFTOHIMIC 2010 (NEFTOHI)

3 - 0

3 - 0

2 - 3

3 - 0

0 - 3

3 - 0

3 - 0

PIRIN (PIRIN)

1 - 3

1 - 3

3 - 1

1 - 3

3 - 1

1 - 3

SLAVIA (SLAVIA)

0 - 3

0 - 3

3 - 2

0 - 3

0 - 3

1 - 3

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Dimitrov D.
(CSKA)
MIDDLE B. 2  
Gadzhanov K.
(PIRIN)
SPIKER 1  
Truhchev A.
(NEFTOHIMIC 2010)

SPIKER 2  
Dimitrov S.
(CHERNO MORE)
MIDDLE B. 1  
Mihal I.
(CSKA)
SETTER 1  
Raev D.
(CSKA)
LIBERO 1  
Ivanov V.
(LEVSKI - SOFIA)

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Dimitrov D.
(CSKA)
MIDDLE B. 2  
Gadzhanov K.
(PIRIN)
SPIKER 1  
Truhchev A.
(NEFTOHIMIC 2010)

SPIKER 2  
Dimitrov S.
(CHERNO MORE)
MIDDLE B. 1  
Mihal I.
(CSKA)
SETTER 1  
Raev D.
(CSKA)
LIBERO 1  
Ivanov V.
(LEVSKI - SOFIA)