efbet Super Volley 2023/24


  • 16.2.2024 г. - 18:00

    CSKA

    RAKOVSKI 1964

    3 - 0

    25/7  25/12  25/19

  • 16.2.2024 г. - 18:30

    HEBAR-PAZARDZHIK

    PIRIN

    0 - 3

    21/25  29/31  21/25

  • 16.2.2024 г. - 19:30

    LEVSKI - SOFIA

    DEYA SPORT

    1 - 3

    23/25  19/25  25/22  21/25

  • 17.2.2024 г. - 18:00

    MONTANA VOLLEY

    CHERNO MORE

    3 - 1

    25/20  28/30  25/14  25/19

  • 17.2.2024 г. - 18:00

    BEROE 2016

    DOBRUDZHA 07

    2 - 3

    25/18  25/13  28/30  24/26  11/15

  • 17.2.2024 г. - 19:00

    MAREK UNION IVKONI

    NEFTOHIMIK 2010

    0 - 3

    13/25  19/25  15/25

  • 18:00 

    PIRIN

    BEROE 2016

  • 19:30 

    NEFTOHIMIK 2010

    LEVSKI - SOFIA

  • 24.2.2024 г. - 18:00

    CHERNO MORE

    HEBAR-PAZARDZHIK

  • 24.2.2024 г. - 18:00

    DOBRUDZHA 07

    CSKA

  • 24.2.2024 г. - 18:00

    RAKOVSKI 1964

    MAREK UNION IVKONI

  • 24.2.2024 г. - 19:00

    DEYA SPORT

    MONTANA VOLLEY

  • 1.3.2024 г. - 18:00

    MAREK UNION IVKONI

    DOBRUDZHA 07

  • 1.3.2024 г. - 18:30

    HEBAR-PAZARDZHIK

    DEYA SPORT

  • 1.3.2024 г. - 19:30

    MONTANA VOLLEY

    NEFTOHIMIK 2010

  • 1.3.2024 г. - 19:30

    LEVSKI - SOFIA

    RAKOVSKI 1964

    
16.2.2024 г. - 18:00

CSKA

RAKOVSKI 1964

3 - 0

25/7  25/12  25/19

16.2.2024 г. - 18:30

HEBAR-PAZARDZHIK

PIRIN

0 - 3

21/25  29/31  21/25

16.2.2024 г. - 19:30

LEVSKI - SOFIA

DEYA SPORT

1 - 3

23/25  19/25  25/22  21/25

17.2.2024 г. - 18:00

MONTANA VOLLEY

CHERNO MORE

3 - 1

25/20  28/30  25/14  25/19

17.2.2024 г. - 18:00

BEROE 2016

DOBRUDZHA 07

2 - 3

25/18  25/13  28/30  24/26  11/15

17.2.2024 г. - 19:00

MAREK UNION IVKONI

NEFTOHIMIK 2010

0 - 3

13/25  19/25  15/25

18:00 

PIRIN

BEROE 2016

19:30 

NEFTOHIMIK 2010

LEVSKI - SOFIA

24.2.2024 г. - 18:00

CHERNO MORE

HEBAR-PAZARDZHIK

24.2.2024 г. - 18:00

DOBRUDZHA 07

CSKA

24.2.2024 г. - 18:00

RAKOVSKI 1964

MAREK UNION IVKONI

24.2.2024 г. - 19:00

DEYA SPORT

MONTANA VOLLEY

1.3.2024 г. - 18:00

MAREK UNION IVKONI

DOBRUDZHA 07

1.3.2024 г. - 18:30

HEBAR-PAZARDZHIK

DEYA SPORT

1.3.2024 г. - 19:30

MONTANA VOLLEY

NEFTOHIMIK 2010

1.3.2024 г. - 19:30

LEVSKI - SOFIA

RAKOVSKI 1964

 
141
ESV 23/24: Levski Sofia - Deya Sport
 
32
ESV 23/24: Deya Sport - Marek Union Ivkoni
 
87
ESV 23/24: Levski Sofia - Hebar Pazardzhik
 
74
ESV 23/24: CSKA - Deya Sport
 
50
ESV 23/24: Deya Sport - Beroe 2016
 
49
ESV 23/24: Neftochimic 2010 - Dobrudzha 07
17 / февруари 2024 г.
Добруджа обърна Берое след 0-2
Добруджа 07 записа пета победа в Ефбет Супер Волей 23/24 след като обърна като гост отбора на Берое 2016. Състезателите на Данаил Милушев губеха с 0-2, но успяха да намерят сили и правилните волейболн
Read more...
17 / февруари 2024 г.
Нефтохимик на втора позиция след чисто 3-0 над Марек
Действащите шампиони на България - Нефтохимик 2010 Бургас, се изкачиха на втора позиция във временното класиране в Ефбет Супер Волей 23/24 след като в мач от 17 кръг записаха чист успех с 3-0 (25-13,
Read more...
17 / февруари 2024 г.
Монтана се справи с Черно море
Монтана Волей записа 11-та победа в Ефбет Супер Волей 23/24 след като в мач от 17 кръг надви Черно море с 3-1. Състезателите на Даниел Пеев зарадваха собствената си публика с успех след 25-20, 28-30,
Read more...
16 / февруари 2024 г.
Дея отново се наложи над Левски
Избраният за “Отбор на месец януари” тим на Дея Спорт Бургас регистрира нов успех над Левски София. В мач-повторение на Финала на Money + Купа България 2024, бургазлии пречупиха като гост в зала “Левс
Read more...
16 / февруари 2024 г.
Пирин надделя над Хебър
Пирин Разлог се поздрави с чист успех 3-0 при гостуването си на Хебър Пазарджик в мач от 17 кръг в Ефбет Супер Волей. Състезателите на ст. треньор Благовест Катранджиев наложиха волята си след 25-21,
Read more...
16 / февруари 2024 г.
ЦСКА с бързо 3-0 срещу Раковски
Столичният гранд ЦСКА записа бърз успех над Раковски 1964 Севлиево в мач от 17 кръг в Ефбет Супер Волей. Тимът, воден от ст. треньор Александър Попов, наложи волята си след 3-0 (25-7, 25-12, 25-19) в
Read more...

best scorer(points / sets)

#11

SpasBayrev 5,82(349/60)

#18

MariyanNakov 5,19(280/54)

#11

MuradKhan 5,13(118/23)

#14

DimitarDulchev 5,03(186/37)

#12

StrahinjaBrzakovic 4,6(276/60)

best server(serve ace / sets)

#66

RozalinPenchev 0,67(29/43)

#16

TodorValchev 0,63(17/27)

#3

IvanRaic 0,52(17/33)

#10

FahriPutratama 0,47(26/55)

#21

LucasMadaloz 0,46(16/35)

best blocker(winning blocks / sets)

#18

NikolayNikolov 0,84(37/44)

#20

TeodorTodorov 0,83(29/35)

#16

KrasimirGeorgiev 0,78(28/36)

#3

PreslavPetkov 0,77(10/13)

#11

BrunoRubbo 0,77(46/60)

best scorer(points)

#11

SpasBayrev 349

#18

MariyanNakov 280

best server(serve ace)

#11

SpasBayrev 24

#18

MariyanNakov 23

best blocker(winning blocks)

#11

BrunoRubbo 46

#8

BorisNachev 43

#5

IvanLatunov 42

#13

ViktorBodurov 39

reception - positivity %(perfect reception + reception) / all receptions

#16

VladislavIvanov 59%(57/96)

#4

KristiyanPetrov 55%(94/170)

#13

MartinBozhilov 54%(135/251)

#10

FahriPutratama 53%(121/227)

#1

KaloyanBotev 51%(145/282)

attack - excellent %spike point / all spikes

#9

VladimirGarkov 54%(228/421)

#21

LucasMadaloz 52%(97/185)

#3

IvanRaic 52%(106/203)

#10

BranimirGrozdanov 52%(136/261)

#66

RozalinPenchev 51%(141/274)

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Bayrev S.
(BEROE 2016)
MIDDLE B. 2  
Nikolov N.
(DEYA SPORT)
SPIKER 1  
Garkov V.
(LEVSKI - SOFIA)

SPIKER 2  
Grozdanov B.
(NEFTOHIMIK 2010)
MIDDLE B. 1  
Gotsev S.
(LEVSKI - SOFIA)
SETTER 1  
Stankov S.
(NEF)
LIBERO 1  
Karakashev P.
(BEROE 2016)

Standing

Regular Season

Standing

Regular Season

Regular Season Regular Season Standing
TeamRanking PointsMatchesSetsPointsResults BreakdownSet RatioPoint RatioPenalty
  PlayedWonLostWonLostWonLost3-03-13-22-31-30-3   

DEYA SPORT

46

17

16

1

48

12

1434

1218

9

5

2

0

0

1

4,00

1,177

-

NEFTOHIMIK 2010

40

17

13

4

42

17

1417

1175

8

5

0

1

1

2

2,47

1,206

-

LEVSKI - SOFIA

38

17

13

4

42

20

1471

1329

7

4

2

1

1

2

2,10

1,107

-

CSKA

32

17

11

6

38

23

1425

1293

8

1

2

1

3

2

1,65

1,102

-

MONTANA VOLLEY

32

17

11

6

35

25

1384

1299

6

3

2

1

0

5

1,40

1,065

-

PIRIN

25

17

8

9

30

27

1317

1257

8

0

0

1

4

4

1,11

1,048

-

BEROE 2016

24

17

8

9

32

35

1519

1533

2

4

2

2

4

3

0,91

0,991

-

CHERNO MORE

19

17

6

11

27

38

1397

1462

2

3

1

2

5

4

0,71

0,956

-

HEBAR-PAZARDZHIK

17

17

5

12

20

36

1142

1296

5

0

0

2

1

9

0,56

0,881

-

DOBRUDZHA 07

16

17

5

12

20

39

1197

1361

3

1

1

2

1

9

0,51

0,880

-

MAREK UNION IVKONI

14

17

5

12

20

40

1247

1405

3

0

2

1

3

8

0,50

0,888

-

RAKOVSKI 1964

3

17

1

16

6

48

988

1310

1

0

0

0

3

13

0,12

0,754

-




Regular Season Regular Season Standing Results Breakdown

Results Breakdown

Regular Season

Guest Team

BEROE 2

CHERNO

CSKA

DEYA SP

DOBRUDZ

HEBAR-P

LEVSKI

MAREK U

MONTANA

NEFTOHI

PIRIN

RAKOVSK

Home Team

BEROE 2016 (BEROE 2)

3 - 0

3 - 1

1 - 3

2 - 3

0 - 3

1 - 3

3 - 1

3 - 0

CHERNO MORE (CHERNO )

3 - 2

2 - 3

2 - 3

3 - 0

1 - 3

3 - 1

1 - 3

3 - 0

CSKA (CSKA)

3 - 0

2 - 3

3 - 1

3 - 0

3 - 2

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 0

DEYA SPORT (DEYA SP)

3 - 1

3 - 1

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 1

3 - 0

DOBRUDZHA 07 (DOBRUDZ)

2 - 3

3 - 1

0 - 3

2 - 3

0 - 3

0 - 3

0 - 3

3 - 0

HEBAR-PAZARDZHIK (HEBAR-P)

1 - 3

3 - 0

3 - 0

0 - 3

3 - 0

2 - 3

0 - 3

0 - 3

0 - 3

LEVSKI - SOFIA (LEVSKI )

3 - 1

3 - 0

3 - 0

1 - 3

3 - 0

3 - 0

3 - 0

2 - 3

3 - 0

3 - 2

MAREK UNION IVKONI (MAREK U)

3 - 0

1 - 3

0 - 3

0 - 3

0 - 3

1 - 3

0 - 3

3 - 0

3 - 0

MONTANA VOLLEY (MONTANA)

3 - 0

3 - 1

0 - 3

3 - 0

3 - 2

2 - 3

3 - 0

0 - 3

3 - 0

NEFTOHIMIK 2010 (NEFTOHI)

2 - 3

3 - 1

3 - 1

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 1

3 - 0

PIRIN (PIRIN)

1 - 3

0 - 3

3 - 0

3 - 0

1 - 3

3 - 0

0 - 3

3 - 0

RAKOVSKI 1964 (RAKOVSK)

1 - 3

0 - 3

0 - 3

0 - 3

3 - 0

1 - 3

1 - 3

0 - 3

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Bayrev S.
(BEROE 2016)
MIDDLE B. 2  
Nikolov N.
(DEYA SPORT)
SPIKER 1  
Garkov V.
(LEVSKI - SOFIA)

SPIKER 2  
Grozdanov B.
(NEFTOHIMIK 2010)
MIDDLE B. 1  
Gotsev S.
(LEVSKI - SOFIA)
SETTER 1  
Stankov S.
(NEF)
LIBERO 1  
Karakashev P.
(BEROE 2016)

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Bayrev S.
(BEROE 2016)
MIDDLE B. 2  
Nikolov N.
(DEYA SPORT)
SPIKER 1  
Garkov V.
(LEVSKI - SOFIA)

SPIKER 2  
Grozdanov B.
(NEFTOHIMIK 2010)
MIDDLE B. 1  
Gotsev S.
(LEVSKI - SOFIA)
SETTER 1  
Stankov S.
(NEF)
LIBERO 1  
Karakashev P.
(BEROE 2016)